Policia sekuestron 39 kg kanabis ne Vlore e Sarande

Vloranews
0 views
Published on Nov 6, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:27

  Nënë e bijë u gjetën pajetë, flet banorja e pallatit: Kisha disa ditë që nuk i kisha parë

  NOA
  914 views
 • 0:04

  Kuro rast i shperdoruar

  Panorama
  167 views
 • 0:06

  Pretendimi per penallti i Teutës

  Panorama
  302 views
 • 0:11

  Rasti i Lorenco Vilës

  Panorama
  245 views
 • 0:08

  Tentativa e Todorovskit

  Panorama
  118 views
 • 1:9

  Do të të lëpij këmbët dhe …, “ligjërisht bionde” lexon live mesazhet erotike që merr në inbox

  NOA
  187 views
 • 0:9

  Pretendimi per penallti

  Panorama
  194 views
 • 0:05

  Pritja e Frasherit

  Panorama
  215 views
 • 0:07

  Gjuajtja e Limajt

  Panorama
  210 views
 • 1:10

  Penalltia e humbur e Goxhajt

  Panorama
  2.1K views
 • 0:26

  Goli i dyte i Bylisit

  Panorama
  3.4K views
 • 0:43

  Goli i Bylisit

  Panorama
  3.4K views
 • 0:20

  Rasti i Murtaj

  Panorama
  499 views
 • 0:16

  Rastet e Bylisit

  Panorama
  314 views
 • 0:27

  Rasti i Murtajt

  Panorama
  237 views