Shpallet Miss Globe 2017, ja kush është vajza që fitoi kurorën

Vloranews
0 views
Published on Nov 4, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 14:15

  "Më çmendët, jam me fëmijë mo burrë"/ Policia shoqëron me dhunë qytetarin që po merrte krep poshtë pallatit

  NOA
  239 views
 • 0:40

  Vrau të dashurën, trupin e shëtit me karrocë në qytet

  NOA
  67 views
 • 1:28

  Gjuante me armë drejt makinave, ushtari plagos agresorin dhe shpëton shumë jetë

  GlobNews
  4 views
 • 0:30

  Zaptimi i bregdetit/ Dy standartet e Rilindjes, gjobë "të dobëtit", sy qorr për Lorenc Gjikurinë

  JOQ Albania
  144 views
 • 0:20

  Shpërthim i fuqishëm në qiell, filmohet pamja e rrallë

  NOA
  278 views
 • 0:57

  Basha: I babëzituri s’do t’ia dijë për të papunët, Ramavirusi ka hequr dorë nga fasada

  NOA
  5 views
 • 1:43

  Nuk parkon dot as smartin, epo jo vetëm femrat janë keq në timon

  NOA
  282 views
 • 5:54

  I vranë djalin, babai: E qëlluan nga larg, pastaj u afruan! Në Belgjikë i dërgoja unë para

  NOA
  139 views
 • 0:18

  Kërkohej në të gjithë Europën, i riu kapet në Vlorë

  JOQ Albania
  1.5K views
 • 1:26

  “Solidaritet me çunat problematikë”, Bardhi ironizon Ramën: Flet si banda e Shijakut, vepron si ajo e Lushnjës dhe vjedh si...

  Panorama
  163 views
 • 0:11

  U dëmtua nga tërmeti, IKMT shemb pallatin në Shijak

  NOA
  110 views
 • 0:35

  I moshuari për Ramën: Atij i janë tha trutë, është burri më i poshtër në botë!

  JOQ Albania
  627 views
 • 0:26

  Tentoi të vidhte argjendarinë, arrestohet 19-vjeçari i paralizuar

  JOQ Albania
  155 views
 • 1:15

  Arrestohen 4 shqiptaret per droge ne Itali

  JOQ Albania
  149 views
 • 0:44

  Arrestohet 45 vjecari ne Tirane, arsenal armesh ne banese

  JOQ Albania
  412 views