Burak Ozcivit 2

Kosovarja
0 views
Published on Nov 4, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:20

  Protesta, përplasje e gaz lotsjellës, ish- deputetja e LSI nxjerr pamjet dhe bën thirrjen e fortë për të rinjtë

  Panorama
  297 views
 • 4:23

  'Kur keni kryer marrëdhënie seksuale për herë të fundit'

  NOA
  443 views
 • 1:06

  Skandal në Kukës/ Shoferi i jep lekë doganieres që ta kalojë, e falenderon dhe i puth dorën!

  JOQ Albania
  9.6K views
 • 0:56

  Deshi t’i sulmonte me shpatë, protestuesit rrahin keq pronarin e një dyqani

  NOA
  208 views
 • 4:42

  Njihuni me jahtin superluksoz të miliarderit, me pishinë dhe vend për uljen e helikopterëve

  JOQ Albania
  233 views
 • 1:44

  Korçë, makina ‘’çan’’ rrethimin e oborrit të lokalit dhe hyn në magazinë

  NOA
  174 views
 • 0:25

  Protesta për vdekjen e Floyd, makina e policisë merr përpara turmën e njerëzve të irrituar

  NOA
  2.4K views
 • 0:18

  Gjashtë të arrestuar në Tiranë, të akuzuar për vepra të ndryshe

  NOA
  52 views
 • 0:26

  Policia tenton te hyje mes protestuesve me makine ne SHBA

  JOQ Albania
  16.7K views
 • 0:28

  Protestat ne SHBA, situata

  JOQ Albania
  6.7K views
 • 0:29

  Policia amerikane futet me kuaj mes turmes

  JOQ Albania
  4.0K views
 • 2:57

  Mrekullia në Suedi/ 27 vjeçarja nga Vlora lind teksa ishte në koma, zgjohet pas 20 ditësh

  NOA
  91 views
 • 1:43

  'Mbeta i llahtarisur”, Cani- Kur u them beni gati valixhet, ju e merrni per shaka

  NOA
  176 views
 • 0:38

  Seks në mes të ditës pranë lojërave të fëmijëve, çifti pasionant në telashe

  NOA
  5.2K views
 • 0:24

  Sekuestrohet droge ne Kapshtice

  JOQ Albania
  210 views