Kur Tahiri thoshte s'kam skaf

SYRI.net
2 views
Published on Nov 4, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:07

  Mensah Rasti

  Supersport
  1 views
 • 0:06

  Jonuzi goditje

  Supersport
  5 views
 • 0:06

  Portieri Djuriç

  Panorama
  44 views
 • 0:08

  Goditja e Valpoorte

  Supersport
  0 views
 • 0:16

  Rast Skenderbeu

  Supersport
  3 views
 • 0:9

  Goli i Latifit

  Panorama
  0 views
 • 0:06

  Zguro gjuan nga distanca

  Supersport
  4 views
 • 0:11

  Latifi Gol

  Supersport
  183 views
 • 0:05

  Goditja e Imerit

  Panorama
  49 views
 • 0:07

  Imeri gjuan nga distanca

  Supersport
  5 views
 • 0:14

  Da Silva goditje denimi

  Supersport
  20 views
 • 0:9

  Djurdjevic rast per Vllazninë

  Supersport
  39 views
 • 0:36

  “Atë e marrin për të tallur b*thën!”/ Iliri bën deklaratën e fortë për banorin e ri të shtëpisë

  ViralAlbania
  41 views
 • 0:35

  “Bëjnë 800 euro këpucë”/ Plas debati mes Antonelës dhe Monikës: Si shkelen gjërat e tjetrit kështu

  ViralAlbania
  185 views
 • 0:44

  Banorët zbulojnë planin “djallëzor”, dallojnë Romeon e veshur si Donaldin. Ja reagimi i Beatrix

  Panorama
  334 views