Çani zbulon kush qëndron prapa largimit të kreut të SHISH: Ajazi bëri gol!

Lajmifundit
0 views
Published on Nov 3, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:48

  Iu fut makina në det, burri i dëshpëruar zhytet ta shpëtojë

  JOQ Albania
  1 views
 • 0:9

  Pamje pas sulmit ne deren e policise Elbasan

  NOA
  44 views
 • 0:13

  Dera e goditur ne policine e Elbasanit

  NOA
  33 views
 • 0:08

  Sulmohet me dhunë drejtoria e policisë Elbasan, dera e rrezuar

  NOA
  19 views
 • 0:08

  Sulmohet me dhunë drejtoria e policisë Elbasan

  NOA
  12 views
 • 0:28

  Publikohen pamjet/ Ky është momenti kur Eros Grezda godet me grusht futbollistin kundërshtar

  JOQ Albania
  244 views
 • 0:19

  Shkoi në protestë me automatik dhe veshje ushtarake, i riu kalon i qetë para policisë

  JOQ Albania
  243 views
 • 0:59

  Del jashtë kontrollit situata në SHBA, protestuesit iu vënë flakën makinave luksoze në ekspozitën e “Mercedes Benz”

  JOQ Albania
  1.5K views
 • 2:07

  Noizy flet për fëmijën e dytë, i ka zgjedhur dhe profesionin

  NOA
  36 views
 • 0:52

  Detaje/ Aksidenti i shumëfishtë, flet dëshmitari: Një makinë përplasi 5 të tjera, janë plagosur 5 persona

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 0:46

  Ja si u përjetua tërmeti në studion e ‘Opinion’

  NOA
  6.8K views
 • 0:23

  Aksident i shumëfishtë, dyshohet për të lënduar/ Dëshmitari: Njerëzit po qajnë, ambulanca s'ka ardhur

  JOQ Albania
  24.3K views
 • 1:03

  Rinis procesi ndaj bandes shqiptaro-italiane

  JOQ Albania
  216 views
 • 0:40

  Fshatarët gjejnë fëmijën e porsalindur, e kishin varrosur të gjallë

  NOA
  744 views