"Çmendet" mbrojtësi francez, godet me shkelm në kokë tifozin e skuadrës së tij

JOQ Albania
0 views
Published on Nov 3, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:06

  E FUNDIT/ Shkrumbohet makina tek "Zogu i Zi", qytetari: Ishte me gaz

  JOQ Albania
  520 views
 • 4:04

  Ku ndryshon rasti Astirit nga ai i Hamallajt?/ Ja përse triumfoi terrori policor dje

  JOQ Albania
  591 views
 • 0:58

  "Lëshoje mo lëshoje"/ Plas keq tek "Qyteti Studenti", tensionohet situata mes policisë dhe studentëve

  JOQ Albania
  7.1K views
 • 0:33

  “Kushte si në Afrikë, tarifat si Amerikë”/ Policia përleshet me studentët tek "Qyteti Studenti", qytetari: I kapën prej fyti

  JOQ Albania
  3.3K views
 • 1:00

  Ishte me shpejtësi, makina përplaset me bordurën në Milot-Mamurras

  Panorama
  245 views
 • 6:25

  Olsian Cela kandidati per kryeprokuror flet per gjendjen e sistemit dhe mangesite- Godasim vetem te dobetit

  Panorama
  468 views
 • 10:00

  Olsian Cela flet per arrestimet dhe platformen e tij

  Panorama
  384 views
 • 1:9

  Martesa përfundon në sherr, pamjet përfundojnë në rrjet! Çifti padit hotelin

  NOA
  958 views
 • 0:53

  Burri vdes në spital, familjarët: Fajin e kanë mjekët

  JOQ Albania
  157 views
 • 2:48

  Shkelja e ligjit- Fatjona Memcaj tregon friken e saj

  Panorama
  164 views
 • 0:18

  Zbulohen fjalët që pëshpëriti Ronaldo para Sarrit gjatë momentit të zëvendësimit

  JOQ Albania
  204 views
 • 1:02

  Iku nga Top Channel, zbulohet ku do e shohim moderatoren seksi

  NOA
  185 views
 • 1:00

  Rama fton qytetarët te “Skënderbej” më 16 dhe 17 nëntor, çfarë do të ndodhë në shesh

  NOA
  53 views
 • 0:10

  Aksident në Pejë, makina përfundon në lokal. 3 persona dërgohen në spital

  NOA
  141 views