Gol

Shqiperia ime
0 views
Published on Nov 2, 2017
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 3:03

    Pronari i makinës mbeti pa fjalë, pa kamerat e sigurisë dhe tha se makinën ia lëvizi fantazma

    NOA
    89 views
  • 0:08

    Të rinjtë shqiptarë mezi presin të ikin nga Shqipëria, denoncimi: I paguajnë mbi 600 euro kompanisë që të lë rrugëve

    JOQ Albania
    1.2K views
  • 0:30

    Zevendesimi me i shpejte ne histori

    Panorama
    1.1K views
  • 0:20

    Tentoi të vetëvritej në shtëpinë e vjehrrit, lihet në burg i riu fierak

    NOA
    33 views
  • 0:55

    Ndodh në Tiranë! 80-vjeçari filmohet krah partneres së tij shumë më të re se vetja

    JOQ Albania
    49.3K views
  • 2:00

    Policia, FNSH dhe RENEA prangosin 20 persona/ Akuzat që bien mbi ta

    NOA
    17 views
  • 0:59

    Fjolla Morina shoqerohet nga policia ne gjykate

    News31
    575 views
  • 0:28

    Pamje nga vendngjarja në Selanik/ Shqiptarin e qëlluan dy herë, pastaj e rrahën për vdekje

    JOQ Albania
    9.9K views
  • 0:17

    Alvaro Morata zbarkon në Torino, sot firmos me Juventusin

    JOQ Albania
    18 views
  • 0:33

    Sulmi me thikë në lokalin në Kavajë, policia del me deklaratë për të arrestuarin

    NOA
    88 views
  • 0:58

    Goli i dyte i Ibres

    Panorama
    729 views
  • 0:43

    Goli i Ibrës

    Panorama
    1.6K views
  • 2:13

    Fshati vetëm me burra- Prej tre dekadash asnjë dasmë. Nuset nuk shkojnë sepse nuk ka rrugë

    NOA
    371 views
  • 1:51

    Gjyqtari goditet me shishe nga dritarja e dhomës

    Panorama
    491 views