Gazetarja ne ekran

SYRI.net
1 views
Published on Nov 2, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:03

  Rinis procesi ndaj bandes shqiptaro-italiane

  JOQ Albania
  92 views
 • 0:40

  Fshatarët gjejnë fëmijën e porsalindur, e kishin varrosur të gjallë

  NOA
  343 views
 • 1:01

  Qeveria shqiptare merr borxh per te shlyer borxhet e vjetra

  JOQ Albania
  6 views
 • 0:10

  VIDEO/ Vajza e re habit kalimtarët në Fier, del shëtitje vetëm me mbathje

  Panorama
  3.8K views
 • 1:07

  Përplasjet e forta në SHBA/ Shikoni momentin kur një burrë i shtrirë në tokë dhe i gjakosur dhunohet nga protestuesit

  Panorama
  454 views
 • 2:40

  Trazira që nuk janë parë në dekada/ Plaçkitje, dhunë e vënie zjarri në shumë qytete amerikane

  Panorama
  316 views
 • 0:10

  Fierakes i rritet temperatura trupore, shëtit me mbathje në rrugë pa komplekse

  JOQ Albania
  150.0K views
 • 0:22

  Aksidenti në lagjen 5 maji, makinat perplasen

  Panorama
  745 views
 • 0:20

  Vdekja e tij ka trazuar Amerikën, publikohen pamje të reja të dhunës ndaj George Floyd

  NOA
  467 views
 • 2:37

  “Virusi nuk ekziston”/ Plasin protestat dhe në Itali, në krye ish-gjenerali i karabinierisë

  JOQ Albania
  2.5K views
 • 2:20

  Protesta, përplasje e gaz lotsjellës, ish- deputetja e LSI nxjerr pamjet dhe bën thirrjen e fortë për të rinjtë

  Panorama
  343 views
 • 4:23

  'Kur keni kryer marrëdhënie seksuale për herë të fundit'

  NOA
  508 views
 • 1:06

  Skandal në Kukës/ Shoferi i jep lekë doganieres që ta kalojë, e falenderon dhe i puth dorën!

  JOQ Albania
  11.1K views
 • 0:56

  Deshi t’i sulmonte me shpatë, protestuesit rrahin keq pronarin e një dyqani

  NOA
  255 views
 • 4:42

  Njihuni me jahtin superluksoz të miliarderit, me pishinë dhe vend për uljen e helikopterëve

  JOQ Albania
  248 views