Berisha per Visho Ajazin

SYRI.net
0 views
Published on Nov 2, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:33

  Momenti kur Drogba me Ronaldon shfaqen ne kopertine me mbathje

  Panorama
  444 views
 • 0:33

  Momenti kur tifozi thyen televizorin për Benzeman

  Panorama
  211 views
 • 1:06

  Dhurata e veçante për Mesin

  Panorama
  408 views
 • 0:34

  Momenti kur Suarez i jep trofeun Mesit

  Panorama
  759 views
 • 1:55

  Lionel Mesi, Topi i Arte

  Panorama
  786 views
 • 0:53

  Celsi fiton cmimin ''Klubi i vitit''

  Panorama
  149 views
 • 0:31

  Cmimi i marre nga Donaruma

  Panorama
  229 views
 • 0:9

  Topi i Arte per femra

  Panorama
  187 views
 • 0:35

  Robert Levandovski fiton cmimin ''Sulmuesi i Vitit''

  Panorama
  424 views
 • 0:44

  Momenti kur Pedri merr çmimin

  Panorama
  243 views
 • 0:43

  Pedri dhe Mbape firmosin fanellat

  Panorama
  130 views
 • 0:36

  Fernando Alonso dhe Esteban Okon në Topin e Artë

  Panorama
  217 views
 • 0:34

  Momenti i mberritjes se trofeut te Topit te Arte

  Panorama
  337 views
 • 0:45

  Mberritja e Lionel Mesit ne vendin ku mbahet ceremonia e Topit te Arte

  Panorama
  474 views
 • 0:19

  Gjendja e fushes në sfidën Besa-Tomori

  Panorama
  242 views