Pushtohet fusha

SYRI.net
0 views
Published on Nov 2, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:10

  Penalltia e humbur e Goxhajt

  Panorama
  353 views
 • 0:26

  Goli i dyte i Bylisit

  Panorama
  1.0K views
 • 0:43

  Goli i Bylisit

  Panorama
  828 views
 • 0:20

  Rasti i Murtaj

  Panorama
  277 views
 • 0:16

  Rastet e Bylisit

  Panorama
  184 views
 • 0:27

  Rasti i Murtajt

  Panorama
  144 views
 • 0:27

  grizman simeone

  Panorama
  311 views
 • 0:17

  Bylisi rast

  Panorama
  103 views
 • 0:27

  Gjuajtja e rrezikshme e Peposhit

  Panorama
  105 views
 • 0:19

  Rasti i rrezikshëm, gjuajtja e Hasanit

  Panorama
  144 views
 • 0:11

  Goli i Edon Hasanit

  Panorama
  939 views
 • 0:08

  Tifozet e Tiranës në Ballsh

  Panorama
  275 views
 • 0:19

  Gjuajta e rrezikshme e Ndrecës

  Panorama
  233 views
 • 0:22

  Kokainë, marijuanë dhe ekstazi nga Vlora në Tiranë, arrestohen pesë persona

  NOA
  123 views
 • 2:08

  Prifti irlandez

  Panorama
  115 views