U hodhën me parashutë nga helikopteri, vdesin shtatë persona

InfoKosova
0 views
Published on Nov 1, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:10

  Penalltia e humbur e Goxhajt

  Panorama
  216 views
 • 0:26

  Goli i dyte i Bylisit

  Panorama
  874 views
 • 0:43

  Goli i Bylisit

  Panorama
  715 views
 • 0:20

  Rasti i Murtaj

  Panorama
  248 views
 • 0:16

  Rastet e Bylisit

  Panorama
  171 views
 • 0:27

  Rasti i Murtajt

  Panorama
  134 views
 • 0:27

  grizman simeone

  Panorama
  255 views
 • 0:17

  Bylisi rast

  Panorama
  94 views
 • 0:27

  Gjuajtja e rrezikshme e Peposhit

  Panorama
  98 views
 • 0:19

  Rasti i rrezikshëm, gjuajtja e Hasanit

  Panorama
  137 views
 • 0:11

  Goli i Edon Hasanit

  Panorama
  881 views
 • 0:08

  Tifozet e Tiranës në Ballsh

  Panorama
  260 views
 • 0:19

  Gjuajta e rrezikshme e Ndrecës

  Panorama
  224 views
 • 0:22

  Kokainë, marijuanë dhe ekstazi nga Vlora në Tiranë, arrestohen pesë persona

  NOA
  123 views
 • 2:08

  Prifti irlandez

  Panorama
  114 views