Keci akrobat

Albania Free Press
0 views
Published on Nov 1, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:05

  Besnik Çelmeta goditet me thikë në mes të lokalit, policia pi kafen tek tavolina përballë

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:13

  Meta ia merr valles në Dibër, publikon video

  NOA
  118 views
 • 0:56

  Shpërndante drogë në qytet, pranga 35-vjeçarit që është edhe subjekt i OFL-së

  NOA
  0 views
 • 0:11

  Sula gol

  Panorama
  229 views
 • 1:35

  “Qëndroni në shtëpi me dritare të mbyllura” Alarm maksimal në qytete. Çfarë po ndodh!

  NOA
  90 views
 • 0:11

  Broja gjen golin e parë në Holandë/ Futet si zëvendësues dhe shënon

  NOA
  210 views
 • 0:14

  Goli i Brojes

  Panorama
  3.4K views
 • 0:06

  Goli i pare ne Serine A

  Panorama
  471 views
 • 0:15

  Adrola Dushi emocionohet nga surpriza

  News31
  489 views
 • 0:13

  Pamje të reja/ Vijon paniku në Greqi, stuhia godet ashpër ishullin, shkakton dëme të shumta 2

  JOQ Albania
  827 views
 • 0:15

  Pamje të reja/ Vijon paniku në Greqi, stuhia godet ashpër ishullin, shkakton dëme të shumta 1

  JOQ Albania
  967 views
 • 1:23

  teuta tirana

  Panorama
  0 views
 • 0:27

  Skenderbeu-Vllaznia

  Panorama
  2.2K views
 • 2:49

  alban hoxha emiljano musta

  Panorama
  391 views
 • 1:15

  bojkoti

  Panorama
  2.0K views