Babushka Lady

SYRI.net
0 views
Published on Nov 1, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:47

  SELLMA KASUMOVIQ “Tag Shoqen qe ka kajt kur u martu edhe tag ato qe kan me kajt kur t’martohen

  InfoKosova
  44 views
 • 15:29

  I merr koleges para për dasmën, në vend të borxhit i jep dru

  NOA
  307 views
 • 0:57

  Sulmoi banorët e Astirit, gazetari “kryqëzon” Rudina Xhungën: Para se të na shesësh moral, liro tokën që ke zaptuar

  JOQ Albania
  1.8K views
 • 0:28

  Qeni me bisht në ballë, fotot po bëjnë xhiro në internet

  NOA
  28 views
 • 0:37

  "Na goditën e tërhoqën zvarrë", studentët reagojnë pas dhunës policore: Shteti po na vjedh, nuk do ndalemi!

  JOQ Albania
  488 views
 • 1:44

  Panik në aeroport, shpërthen në flakë avioni me 196 pasagjerë

  NOA
  233 views
 • 1:14

  Situatë e pazakontë në Himarë, deti futet brenda bizneseve

  Panorama
  1.6K views
 • 0:28

  Himare, stuhi ne det

  Panorama
  2.0K views
 • 0:06

  E FUNDIT/ Shkrumbohet makina tek "Zogu i Zi", qytetari: Ishte me gaz

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 4:04

  Ku ndryshon rasti Astirit nga ai i Hamallajt?/ Ja përse triumfoi terrori policor dje

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:58

  "Lëshoje mo lëshoje"/ Plas keq tek "Qyteti Studenti", tensionohet situata mes policisë dhe studentëve

  JOQ Albania
  11.3K views
 • 0:33

  “Kushte si në Afrikë, tarifat si Amerikë”/ Policia përleshet me studentët tek "Qyteti Studenti", qytetari: I kapën prej fyti

  JOQ Albania
  4.8K views
 • 1:00

  Ishte me shpejtësi, makina përplaset me bordurën në Milot-Mamurras

  Panorama
  299 views
 • 6:25

  Olsian Cela kandidati per kryeprokuror flet per gjendjen e sistemit dhe mangesite- Godasim vetem te dobetit

  Panorama
  618 views
 • 10:00

  Olsian Cela flet per arrestimet dhe platformen e tij

  Panorama
  469 views