Ngasin makinën lakuriq, kush janë dy vajzat që bllokuan trafikun?

JOQ Albania
1 views
Published on Oct 29, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:03

  Zaneti puth shishen

  Panorama
  11 views
 • 0:21

  Goli i Veton Berishes

  Panorama
  17 views
 • 0:11

  Festimi i vecante i trajnerit

  Panorama
  136 views
 • 0:29

  Shihni pamjet/ Kamioni i ngarkuar me vaksina kundër COVID-19 del nga fabrika dhe niset për në Britani

  Panorama
  316 views
 • 0:52

  video e Balles per debatin Duma-Cupi

  Panorama
  773 views
 • 3:00

  "Kujdes nuk behët shaka, kjo qenka damlla"- Parodistët e Vlorës video humoristike për situatën e pandemisë

  Panorama
  1.3K views
 • 0:22

  EMRI/ Kush është 27-vjeçari që u ekzekutua në Vlorë

  NOA
  144 views
 • 0:08

  Qytetari denoncon: Kemi mbi një orë në ambulancë duke pritur për të hyrë te “Shefqet Ndroqi”

  JOQ Albania
  54 views
 • 0:11

  Qytetari denoncon: Kemi mbi një orë në ambulancë duke pritur për të hyrë te “Shefqet Ndroqi”

  JOQ Albania
  83 views
 • 0:13

  Goli i dyte i Shakhtjor

  Panorama
  528 views
 • 0:16

  Goli i Shakhtar

  Panorama
  1.9K views
 • 0:13

  Goli i dyte i Berishës

  Panorama
  2.3K views
 • 0:16

  Goli i Mergim Berishes

  Panorama
  1.6K views
 • 0:21

  Digjet një makinë në uën e Milotit

  JOQ Albania
  15 views
 • 0:30

  Portieri lë nam/ Tenton të hutojë kundërshtarin, por del huq

  JOQ Albania
  335 views