Kinezët lëshuan në qarkullim “Autostradën më të bukur në Botë”!

InfoKosova
1.9K views
Published on Oct 29, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:38

  Goli i Manajt me Barcelonën B

  Panorama
  107 views
 • 0:17

  Futbollisti i Arsenalit aksident me makinë

  Panorama
  226 views
 • 3:47

  “Faleminderit që luajte futboll“, dëshira e Maradonës për shkrimin në pllakën e varrit 15 vite më parë

  JOQ Albania
  34 views
 • 6:40

  “Ditët më të çmendura të jetës time” / Rama kujton tërmetin e 26 nëntorit: Nuk mbaja mend as datat! I kam çuar sms disa...

  Panorama
  171 views
 • 0:57

  Qytetarja gjobitet se ishte me partnerin pa maskë në makinë: Po në krevat si i bëhet?!

  JOQ Albania
  676 views
 • 2:17

  Terbohet Vidal

  Panorama
  600 views
 • 0:11

  cungu i deshperuar pas humbjes me kukesin

  Panorama
  137 views
 • 0:25

  shehu faull ndaj ibraimit

  Panorama
  131 views
 • 0:07

  rasti i humbur nga mazrekaj

  Panorama
  151 views
 • 0:15

  Rumunia shkoi të zmadhonte gjoksin por iu infektua, reagon klinika KEIT: Shkoi me pushime, nuk erdhi për vizitë

  JOQ Albania
  11 views
 • 0:16

  Kartoni i kuq i Isaevskit

  Panorama
  349 views
 • 0:15

  Rumunia shkoi të zmadhonte gjoksin por iu infektua, reagon klinika KEIT: Shkoi me pushime, nuk erdhi për vizitë

  JOQ Albania
  7 views
 • 0:15

  Shqipja në telashe, dikush po përpiqet që t’i vjedhë... Paralajmërimi i 28-vjeçares: Do ju hedh në gjyq të gjithëve dhe do ma paguani me lekë në dorë!

  Panorama
  119 views
 • 0:9

  xhixha rast i humbur

  Panorama
  3 views