Droge ne Itali

SYRI.net
0 views
Published on Oct 28, 2017
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 1:9

    “Zhdukuni se ju shqeva! Ikni se ju q*** r***! S’kemi nevojë për shtetin bq!”/ Backat terrorizojnë policinë

    JOQ Albania
    643 views
  • 1:46

    Pasi u rrit çmimi i bukës, gazit, energjisë, shtrenjtohet edhe vaji i ullirit! "Këtë vit 100 Lekë më shumë"

    JOQ Albania
    10 views
  • 0:11

    Driblimi i Brojes dhe rasti i Redmond

    Panorama
    7.9K views
  • 0:12

    Goli i Ibrahimovic

    Panorama
    1.1K views
  • 0:12

    Goli i Benaser

    Panorama
    1.6K views
  • 0:42

    Të shtëna me armë në një lokal pranë një qendre tregtare në Fier, një i plagosur

    JOQ Albania
    15.4K views
  • 0:12

    Goli i Celines

    Panorama
    205 views
  • 0:20

    Kartoni i kuq i Soriano

    Panorama
    5 views
  • 0:10

    Goli i Barrou

    Panorama
    1.0K views
  • 0:50

    Autogoli i Ibrahimoviç

    Panorama
    1.1K views
  • 0:14

    Goli i Kalabria

    Panorama
    707 views
  • 0:19

    Goli i Rafael Leao

    Panorama
    1.0K views
  • 0:30

    Broja largohet nga fusha

    Panorama
    2.0K views
  • 3:57

    Nuk kanë të ndalur “incidentet” në BBV/ Aktores Arjola Demiri i del gjoksi në pishinë! Shikoni si e përjetoi këtë situatë

    Panorama
    1.3K views
  • 0:37

    Dueli Rashica-Mendi

    Panorama
    3.8K views