Shpeton shoferi

SYRI.net
0 views
Published on Oct 27, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:05

  VIDEO/ “Baumarket” hap filialin më të ri në Spitallë të Durrësit!

  Panorama
  21 views
 • 0:43

  EKSKLUZIVE/ Luljetës "i ndizet llampa", zhvishet në mes të autobusit

  JOQ Albania
  20.4K views
 • 0:43

  EKSKLUZIVE/ Luljetës "i ndizet llampa", zhvishet në mes të autobusit

  JOQ Albania
  1.8K views
 • 0:29

  “Po ju tregoj realitetin”- Katër muaj pas lindjes së Poem Blu, Sara Hoxha tregon se si duket barku i saj ën të vërtetë

  Panorama
  172 views
 • 2:49

  Tritol për herë të katërt, flasin fqinjët e familjes Pëllumbi: Shpërthimi ia kaloi tërmetit!

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 2:16

  Altin Goxhaj: Nisma e Soros, falimentim dhe shpopullim i Shqipërisë

  JOQ Albania
  219 views
 • 0:16

  Goli i parë në karrierë për Kamer Qakën

  Panorama
  196 views
 • 0:22

  Traversa e Ernest Mucit me Legian

  Panorama
  1.5K views
 • 17:37

  Dhuna e “truprojave” të Veliajt/ Gazetarit i Ora News tregon çfarë ndodhi në Kavajë

  JOQ Albania
  315 views
 • 1:32

  E paprecedentë/ Kavajë mbështetësit e Veliajt dhunojnë gazetarin dhe grupin e xhirimit të Ora News

  JOQ Albania
  1.0K views
 • 0:55

  Goli i Eriksenit ndaj Napolit

  Panorama
  822 views
 • 3:15

  Sulmohet gazetari i Ora News, 40 militantë të Veliajt shtyjnë e godasin me grushte grupin e xhirimit

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 0:51

  Autogoli i Interit ne pjesen e parë

  Panorama
  1.0K views
 • 2:03

  Pamje shokuese/ Polici civil nxjerr armën dhe parandalon vrasjen në Tiranë

  JOQ Albania
  56.9K views
 • 0:22

  Tifozet surprizojne Egnatian

  Panorama
  889 views