Gruaja tërheq zvarrë fëmijën e saj autik

InfoKosova
0 views
Published on Oct 26, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:20

  Rast urgjent për ndihmë! 7-vjeçari i paralizuar nuk ushqehet dot, e ëma: Ju lutem vini dorën në zemër!

  JOQ Albania
  5 views
 • 0:29

  Rast urgjent për ndihmë! 7-vjeçari i paralizuar nuk ushqehet dot, e ëma: Ju lutem vini dorën në zemër!

  JOQ Albania
  11 views
 • 0:56

  Rast urgjent për ndihmë! 7-vjeçari i paralizuar nuk ushqehet dot, e ëma: Ju lutem vini dorën në zemër!

  JOQ Albania
  30 views
 • 0:46

  Vijon aksioni i gjobave për maskat, qytetari: Duhet plotësuar kuota, po i rrjepin njerëzit këta politikanë!

  JOQ Albania
  39 views
 • 0:03

  Zaneti puth shishen

  Panorama
  144 views
 • 0:21

  Goli i Veton Berishes

  Panorama
  133 views
 • 0:11

  Festimi i vecante i trajnerit

  Panorama
  440 views
 • 0:29

  Shihni pamjet/ Kamioni i ngarkuar me vaksina kundër COVID-19 del nga fabrika dhe niset për në Britani

  Panorama
  698 views
 • 0:52

  video e Balles per debatin Duma-Cupi

  Panorama
  1.2K views
 • 3:00

  "Kujdes nuk behët shaka, kjo qenka damlla"- Parodistët e Vlorës video humoristike për situatën e pandemisë

  Panorama
  1.6K views
 • 0:22

  EMRI/ Kush është 27-vjeçari që u ekzekutua në Vlorë

  NOA
  152 views
 • 0:08

  Qytetari denoncon: Kemi mbi një orë në ambulancë duke pritur për të hyrë te “Shefqet Ndroqi”

  JOQ Albania
  57 views
 • 0:11

  Qytetari denoncon: Kemi mbi një orë në ambulancë duke pritur për të hyrë te “Shefqet Ndroqi”

  JOQ Albania
  85 views
 • 0:13

  Goli i dyte i Shakhtjor

  Panorama
  541 views
 • 0:16

  Goli i Shakhtar

  Panorama
  3.6K views