Zhytet në ujë të valuar për t’u dhënë fuqi ndjekësve të tij

InfoKosova
0 views
Published on Oct 26, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:25

  Terrorizoi xhaminë, momenti kur Nikolli qëllon me thikë besimtarët dhe largohet me shpejtësi

  JOQ Albania
  10.9K views
 • 4:21

  VIDEO/ “Unë jam këtu me ty!”- Grida Duma ndan bisedën me të riun: I thanë nëse s’ke ndonjë lekë në xhep, mos u merr kot me politikë, shko...!

  Panorama
  84 views
 • 1:35

  PS mbyll fushatën për Tiranën sot pasdite, Rama: Asnjë frikë, prej atyre që kanë kapur alltiet e marrëzisë që të ndalin të pandalshmen

  Panorama
  224 views
 • 0:22

  Tri ditë para zgjedhjeve/ Ambasadorët e huaj në Shqipëri video-mesazh qytetarëve: Mos e shisni votën, demokracia nuk ka çmim

  Panorama
  123 views
 • 0:29

  VIDEO/ Antonela Berisha dhe Atdhe Xharavina në momente intime me njëri-tjetrin!

  Panorama
  1.4K views
 • 0:47

  Goli i dyte i Raspadorit

  Panorama
  398 views
 • 0:54

  Goli i Sasuolos ndaj Milanit

  Panorama
  349 views
 • 0:58

  Supergoli i Çalhanoglu ndaj Sasuolos

  Panorama
  475 views
 • 0:15

  Goli i Realdo Filit në kampionat me fanellen e Botoshanit

  Panorama
  206 views
 • 1:04

  Nën forca të rrepta sigurie, mbërrijnë në spitalin e Traumës dy të plagosurit e ngjarjes në Elbasan

  JOQ Albania
  231 views
 • 0:29

  Tronditet Elbasani/ Vritet me 20 plumba Pjerin Xhuvani, ish-kreu i LSI-së

  JOQ Albania
  8.6K views
 • 0:22

  Tifozet e Shalkes

  Panorama
  630 views
 • 0:34

  Erion Braçe nuk përmbahet, ofendon fëmijët në Divjakë: Ju kastraveca të vegjël!

  JOQ Albania
  4.3K views
 • 0:28

  Ambulanca s'ka ku të kalojë! Rama bllokon rrugët në Fier 8 orë para takimit elektoral

  JOQ Albania
  1 views
 • 0:21

  Ambulanca s'ka ku të kalojë! Rama bllokon rrugët në Fier 8 orë para takimit elektoral

  JOQ Albania
  1.1K views