Rikthehet bisha Armando Sadiku, shënon një gol të bukur me Legian

JOQ Albania
0 views
Published on Oct 26, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:19

  Devijimi i Trafikut/ Si do behet levizja me automjet, pas bllokimit te rrethrrotullimit te ish-Shqiponjes

  Panorama
  230 views
 • 0:27

  Goli i Goxhës me Gabalën

  Panorama
  143 views
 • 0:32

  Baloteli në Big Brother VIp

  Panorama
  1.5K views
 • 1:42

  "E provova vetë ç'do të thotë të kalosh Covid në formë të rëndë", apeli i Silva Binos: Nëse nuk besoni se ekziston...

  Panorama
  64 views
 • 0:21

  Video virale në internet, shikoni momentin kur Melania Trump fiksohet nga kamera duke...

  Panorama
  3.1K views
 • 1:25

  Ekzekutohet në mes të restorantit sportisti i njohur/ Konfliktohet për një parcelë toke

  JOQ Albania
  5.3K views
 • 3:29

  Protesta masive dhe përleshje me autoritetet ndaj masave anti-Covid, napolitanët shkatërrojnë qytetin!

  JOQ Albania
  406 views
 • 0:25

  Tifozi shfaqet nudo ne kinema

  Panorama
  191 views
 • 1:25

  Shamil Abdulmuslimov

  Panorama
  4.2K views
 • 0:14

  VOJVODA ASIST

  Panorama
  107 views
 • 7:21

  Presidenti Duka viziton kompleksin Football Republic

  Panorama
  1 views
 • 0:23

  Plas sherri mes vajzave adoleshente, kapen për flokësh në mes të rrugës

  JOQ Albania
  11.6K views
 • 0:41

  Melania refuzon publikisht sërish Donald Trump, i largon dorën me forcë

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:24

  Në koma prej 15-vitesh, princi saudit arrin të lëvizë dorën

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:57

  Pamje apokaliptike/ Anija me 4.000 tonë mallra “lufton” mes dallgëve mbi 6 metra

  JOQ Albania
  2.4K views