Ish-kryeministri jashte Kuvendit

SYRI.net
0 views
Published on Oct 25, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:10

  Morata i dedikon golin Vrionit

  Panorama
  254 views
 • 2:04

  Lojtarte e Gimansias te perlotur

  Panorama
  73 views
 • 1:00

  Me veshjen me motive shqiptare dhe duke kërcyer vallen e Rugovës, ky është urimi i Rita Orës për shqiptarët

  Panorama
  23 views
 • 0:11

  Pamje nga aksidenti/ ‘Volkswagen’ përplaset në shëtitoren e Lugomares, plagoset drejtuesja e makinës

  Panorama
  98 views
 • 0:44

  Majk Tajson rikthehet ne ring

  Panorama
  1.2K views
 • 0:14

  Gafa e portierit te Realit Tibo Kurtua ne kampionat

  Panorama
  235 views
 • 0:11

  Mario Vrushaj driblon 4 lojtare te Arisit

  Panorama
  1.7K views
 • 0:11

  Bebe Rexha dhe shqiptarët në Amerikë dhurojnë spektakël, pushtojnë rrugën me makina dhe flamuj kuqezi

  JOQ Albania
  12 views
 • 0:11

  Bebe Rexha dhe shqiptarët në Amerikë dhurojnë spektakël, pushtojnë rrugën me makina dhe flamuj kuqezi

  JOQ Albania
  13.5K views
 • 0:46

  Bebe Rexha

  News31
  550 views
 • 0:30

  Goli i Bekim Balajt

  Panorama
  1.2K views
 • 0:17

  Goli i Indrit Tucit

  Panorama
  166 views
 • 0:30

  ANCELOTI

  Panorama
  380 views
 • 0:30

  Kulla më e lartë në Dubai “vishet” Kuq e Zi, ekzekutohet edhe himni shqiptar

  NOA
  94 views
 • 0:47

  mohamed salah

  Panorama
  344 views