Drogë me vlerë 1 milionë euro në kamionin me mandarina, kush janë shqiptarët e kapur në Itali

NOA
0 views
Published on Oct 24, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:11

  Goli i Kulusevskit

  Panorama
  111 views
 • 0:16

  Goli i Favlli

  Panorama
  212 views
 • 0:17

  Goli i anuluar i Moratës

  Panorama
  281 views
 • 1:57

  “Shëndetësia, dështim i Ramës”/ PD publikon videon: E vërteta e qytetarit që humbi jetën duke kërkuar një...

  Panorama
  197 views
 • 2:9

  Penalltia e pritur nga Koliçi dhe goli i Prognit

  Panorama
  166 views
 • 0:42

  Supergoli i Gripshit me Ballkanin

  Panorama
  408 views
 • 0:22

  Uolves-Njukastëll 1-1 (Golat)

  Panorama
  145 views
 • 0:15

  Ndërhyrje kung fu në organin gjenital

  Panorama
  239 views
 • 0:31

  Asisti dhe goli i dytë personal i Bernard Berishës

  Panorama
  452 views
 • 0:18

  Goli i Bernerd Berishës me Akhmat Groznin

  Panorama
  376 views
 • 0:46

  Vitese-PSV 2-1 (Broja titullar)

  Panorama
  277 views
 • 0:42

  Debutimi i Dean Licos te Askoli

  Panorama
  918 views
 • 0:44

  Benevento Napoli 1-2

  Panorama
  31 views
 • 0:17

  Konte e zevendesoi, Lautaro terbohet

  Panorama
  911 views
 • 0:07

  Abazaj gol

  Panorama
  845 views