Modelja prek 100 meshkuj në organin gjenital në mes të rrugës, shkaku do t’ju befasojë

JOQ Albania
2 views
Published on Oct 24, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:22

  Me kapuç dhe rroba sportive/ Momenti kur grabitësi hyn në shtëpinë e Nazmi Çangut, i vëllai: Kanë qenë 6 persona

  JOQ Albania
  189 views
 • 0:14

  Malota dhe Mazrekaj te "Ultras Guerrils"

  Panorama
  548 views
 • 0:40

  Deklaroi se ka ende pëlqim për të, Fifi ngacmon Granitin në organin gjenital! Ja si reagoi ish-futbollisti

  Panorama
  10.4K views
 • 0:34

  Beniada Nishani tregon çfarë ndjen për Ardit Çunin pas puthjes në buzë gjatë ceremonisë së dasmës

  Panorama
  13 views
 • 0:54

  Vetingu në politikë, Basha publikon mesazhin e fortë: Frika e pak njerëzve s'mund të pengojë një ndryshim rrënjësor

  Panorama
  52 views
 • 0:33

  “E kam deklaru që nuk lidhem me asnjërën!”/ Granit Cana sqaron një herë e mirë Semi Jaupajn për raportin që mund te kenë mes tyre

  Panorama
  39 views
 • 1:37

  “Ai është pika ime e dobët!”/ Fifi pranon se ka ende pëlqim për Granitin edhe pse ish-futbollisti i tha që e sheh “si motër”

  Panorama
  47 views
 • 0:30

  Aksident i katërfishtë në Elbasan, shpëtojnë mrekullisht shoferët. Pamjet nga vendi i ngjarjes

  Panorama
  78 views
 • 0:15

  Goditja ndaj Saliu

  Panorama
  2.2K views
 • 0:13

  Festa e futbollisteve te Tiranes pas fitores

  Panorama
  1.1K views
 • 0:49

  Eduard Kuçi dhe Iriada Shahollari përjashtohen nga “Për’puthen”! Çfarë bënë ish-konkurrentët që të merrej ky vendim?

  Panorama
  424 views
 • 0:15

  Faulli i Saliu ndaj Totre

  Panorama
  1.1K views
 • 0:11

  Rasti i Ngo

  Panorama
  714 views
 • 0:16

  Hedhje sendesh gjate derbit

  Panorama
  1.8K views
 • 1:49

  Sherri i lojtareve te Tiranes me Partizanin

  Panorama
  1.1K views