Del videoja nga bunkeri ku u mbajt peng shqiptari dhe u keqtrajtua barbarisht

JOQ Albania
0 views
Published on Oct 23, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  Goli i 3 i Shaktjorit

  Panorama
  188 views
 • 0:07

  Autogoli i Varanit

  Panorama
  330 views
 • 0:18

  Goli i Shaktjorit

  Panorama
  187 views
 • 2:31

  Në Japoni krijohet zyra portative në shtëpi, ja sa kushton

  NOA
  40 views
 • 0:16

  Goli i Mucit

  Panorama
  487 views
 • 0:24

  Realiteti në Tianë/ Vogëlushi 4-vjeçar s'ka ku të luajë me shokët, i lutet Lali Zdromsit t'i shtrojë sheshin

  JOQ Albania
  133 views
 • 0:20

  Goli i Bardhit

  Panorama
  444 views
 • 1:00

  “Për popullin, me popullin!”- Bardhi: Slogan i rrezikshëm, grackë ku shqiptarët nuk bien më. Ja thirrja që ka për qytetarët

  Panorama
  15 views
 • 0:20

  Goli i Gentian Muçes me Prishtinën

  Panorama
  512 views
 • 2:30

  Si të mbron maska nga koronavirusi, a ndikon materiali i saj? Ja çfarë ka zbuluar studimi i fundit

  Panorama
  552 views
 • 0:36

  Tërmeti i fortë shkund Islandën, deputetët në parlament frikësohen nga tronditjet

  JOQ Albania
  647 views
 • 0:22

  Tërmeti i fortë shkund Islandën, deputetët në parlament frikësohen nga tronditjet

  JOQ Albania
  762 views
 • 0:15

  Ekskluzive/ Aksident i rëndë në Yzberisht, motori përplas për vdekje 70-vjeçaren

  JOQ Albania
  8.6K views
 • 1:16

  Policia hungareze sekuestron një sasi të madhe droge brenda specave të nisur nga Kosova

  Panorama
  284 views
 • 0:10

  Nuk respektuan masat mbrojtëse kundër COVID-19, pronarët e lokaleve të natës zhvendosin klientët nëpër bodrume

  GlobNews
  8 views