Ardiana

Kosovarja
0 views
Published on Oct 22, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 7:05

  Kote - Hidi deklaratat pas ndeshjes

  Panorama
  0 views
 • 0:13

  Mosha për JLo është thjesht një numër! Diva muzikës pozon nudo dhe i lë të gjithë “pa frymë”

  Panorama
  35 views
 • 0:25

  Reagimi i Dovedan

  Panorama
  185 views
 • 0:13

  Rasti i Bylisit ne fund

  Panorama
  198 views
 • 0:59

  Nervozizëm në Korçë

  Panorama
  181 views
 • 0:29

  Goli i Idrizajt

  Panorama
  362 views
 • 0:9

  Hidi i mohon golin Marës

  Panorama
  162 views
 • 0:55

  Në rrugë pa maska dhe lëvizje pa leje pas orës 10:00, Policia nuk fal qytetarët që shkelën masat anti-Covid

  Panorama
  8 views
 • 0:12

  Rasti i Cares

  Panorama
  247 views
 • 0:41

  Goli i Okebugu

  Panorama
  570 views
 • 2:56

  Absurde! Hoqi maskën për të pirë cigare, policia shoqëron në komisariat qytetarin

  JOQ Albania
  186 views
 • 0:30

  Goli i Bardhit

  Panorama
  462 views
 • 0:38

  Kartoni i kuq per Mensah

  Panorama
  287 views
 • 0:08

  Tentativa e Muçit

  Panorama
  122 views
 • 0:15

  Pretendimi për penallti i Stojanoviç

  Panorama
  138 views