Blinera

Kosovarja
5 views
Published on Oct 20, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:53

  Plas te Reali/ Isko ironizon me trajnerin Zidane, shokët shkrihen së qeshuri

  JOQ Albania
  36 views
 • 0:51

  ISKO

  Panorama
  292 views
 • 0:43

  Sakrifikon jetën për të mbrojtur të vegjlit, veprimi i rosës do t’ju lërë pa fjalë

  JOQ Albania
  3.4K views
 • 0:15

  Fotot u bënë virale por çfarë ndodhi në prapaskenat e Marina Vjollcës me kalin? I zbuloi gjoksin pasi i shkeli fustanin dhe …

  Panorama
  633 views
 • 3:01

  Nis riatdhesimi i fëmijëve shqiptarë nga kampi Al-Hol në Siri, dalin katër të parët

  NOA
  162 views
 • 3:01

  Gjysmë Hëna e Kuqe Siriane riatdheson femijet shqiptare nga kampi sirian

  Panorama
  404 views
 • 0:15

  Vajza e vogël e Ermal Fejzullahut hedh hapat e parë! Ja videoja e bukur që publikoi mami Ariana

  Panorama
  155 views
 • 0:57

  Pas pesë muajsh larg njëri-tjetrit, Maluma zgjedh ta surprizojë kështu nënën e tij (Video)

  Panorama
  52 views
 • 0:9

  Klaudia Pepa merr surprizen me te vecante per datelindje

  News31
  26 views
 • 0:16

  Tirana në kaos, qytetarët të dëshpëruar nga trafiku kilometrik: Jemi bllokuar, do zgjasë 4 muaj!

  JOQ Albania
  540 views
 • 0:11

  Goli i Kulusevskit

  Panorama
  325 views
 • 0:16

  Goli i Favlli

  Panorama
  399 views
 • 0:17

  Goli i anuluar i Moratës

  Panorama
  421 views
 • 1:57

  “Shëndetësia, dështim i Ramës”/ PD publikon videon: E vërteta e qytetarit që humbi jetën duke kërkuar një...

  Panorama
  392 views
 • 2:9

  Penalltia e pritur nga Koliçi dhe goli i Prognit

  Panorama
  271 views