Dardani dhe Florenta

Kosovarja
0 views
Published on Oct 17, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:54

  Profesor Kakarriqi: Do marrim vaksina për 30% të popullsisë për këto grupe!

  Panorama
  19 views
 • 1:10

  Roma gjendet midis kaosit/ Qytetarët përplasje me policinë

  JOQ Albania
  54 views
 • 1:15

  Pas largimit nga “Portokalli”, zbulohet televizioni në të cilin do ta shohim Xhemi Shehun

  Panorama
  154 views
 • 0:18

  Goli i Kasemiros

  Panorama
  332 views
 • 0:12

  Goli i dyte i Zhoao Feliks

  Panorama
  169 views
 • 0:12

  Goli i Karim Benzema

  Panorama
  251 views
 • 0:18

  Goli i dyte i Portos

  Panorama
  72 views
 • 0:14

  Goli i dyte i Mançester Sitit ndaj Marsejës

  Panorama
  67 views
 • 0:18

  Goli i Zhoao Feliks ndaj Salcburg

  Panorama
  155 views
 • 0:15

  Goli i dyte i Duvan Zapata ndaj Ajaks

  Panorama
  132 views
 • 0:18

  Goli i dyte i Turam ndaj Realit

  Panorama
  223 views
 • 0:15

  Goli i mesfushorit Jota me Liverpulin

  Panorama
  128 views
 • 0:16

  Goli i Duvan Zapatës, Atalanta-Ajaks

  Panorama
  135 views
 • 0:17

  Goli i Mergim Berishes ndaj Atletiko Madrid

  Panorama
  250 views
 • 0:10

  Goli i barazimit te Salcburgut ndaj Atletiko Madrid

  Panorama
  203 views