Ndërtimi në Butrint/Aktivistja "gozhdon" Kumbaron, ministrja bën ironi por s'ia del dot

JOQ Albania
0 views
Published on Oct 17, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  Ndërhyrje kung fu në organin gjenital

  Panorama
  88 views
 • 0:31

  Asisti dhe goli i dytë personal i Bernard Berishës

  Panorama
  256 views
 • 0:18

  Goli i Bernerd Berishës me Akhmat Groznin

  Panorama
  219 views
 • 0:46

  Vitese-PSV 2-1 (Broja titullar)

  Panorama
  187 views
 • 0:42

  Debutimi i Dean Licos te Askoli

  Panorama
  423 views
 • 0:44

  Benevento Napoli 1-2

  Panorama
  28 views
 • 0:17

  Konte e zevendesoi, Lautaro terbohet

  Panorama
  628 views
 • 0:07

  Abazaj gol

  Panorama
  583 views
 • 0:43

  PD publikon katër hapa urgjentë, Basha: Në ndihmë të shëndetësisë dhe shqiptarëve

  NOA
  6 views
 • 0:34

  GJASULA

  Panorama
  3.4K views
 • 0:47

  Sërish përmbytje në Durrës, mjaftuan pak minuta shi

  NOA
  20 views
 • 0:15

  E ka marrë malli për Stresin? Videoja që Keisi publikoi flet vetë

  Panorama
  358 views
 • 0:07

  Pas lindjes së Diellit, Eduart Grishaj i bën dhuratën më të veçantë Arbana Osmanit

  Panorama
  538 views
 • 0:49

  Arrestohen dy persona në Rinas, tentuan të korruptonin policët

  NOA
  10 views
 • 0:15

  Sherr në Unazën e Re/ Plasin grushtet mes femrave, qytetari: U zunë për një vijë uji!

  JOQ Albania
  8.7K views