Ushtrime per dhimbjen e kurrizit

SYRI.net
22 views
Published on Oct 15, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:38

  Qirko i mohon golin Ferhan Hasanit

  Panorama
  231 views
 • 0:54

  Goli i Çinarit ndaj Bylisit

  Panorama
  314 views
 • 0:38

  Rasti i shpërdoruar nga braziliani Kardozo

  Panorama
  127 views
 • 0:56

  Goli i realizuar nga Jasir Asani

  Panorama
  502 views
 • 0:30

  Goditja fluturimthi e Erald Çinarit

  Panorama
  153 views
 • 0:18

  Rasti i artë i shpërdoruar nga Çinari

  Panorama
  152 views
 • 0:08

  Pretendimi për penallti i Çinarit

  Panorama
  203 views
 • 0:41

  Goli i anuluar i Partizanit

  Panorama
  1.1K views
 • 0:29

  Rasti i arte i Partizanit

  Panorama
  269 views
 • 0:54

  Goli i Partizanit

  Panorama
  1.6K views
 • 1:19

  Goli i Moratës

  Panorama
  92 views
 • 0:36

  Goli i Zymer Bytyqit

  Panorama
  262 views
 • 6:43

  Banorët: Nazmija grua e urtë familje e mirë Dje shkuam për ngushëllim por sot e morëm vesh që e kishte vrarë nusja

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 0:40

  Shenon dopiete dhe ndeshkohet me te kuq

  Panorama
  302 views
 • 0:29

  Goli i Isi Manellari

  Panorama
  452 views