Nenat humbin ndjenjat nga droga

SYRI.net
0 views
Published on Oct 15, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:19

  Traversa e Barcelonës në sekondat e fundit të ndeshjes

  Panorama
  124 views
 • 0:21

  Ndëshkimi me karton të kuq i Kasemiros

  Panorama
  138 views
 • 0:46

  Goli i Minguezës - Real-Barcelona 2-1

  Panorama
  326 views
 • 0:37

  Benzema turpëron Barcelonën, ndez "El Clasico" me një gol spektakolar

  JOQ Albania
  755 views
 • 0:08

  Traversa e Mesit nga goditja e këndit

  Panorama
  589 views
 • 0:45

  Shtylla e Valverdes dhe pritja fantastike e Ter Shtegen

  Panorama
  356 views
 • 0:50

  Goli i dyte i Realit ndaj Barcelonës

  Panorama
  662 views
 • 1:03

  Goli i Benzemasë me finte

  Panorama
  807 views
 • 0:03

  Gjuajtja e Ismajlit te goli i permbysjes

  Panorama
  1.6K views
 • 0:51

  Daniele De Rosi me maske oksigjeni

  Panorama
  151 views
 • 0:44

  Kartoni i kuq i Ibres

  Panorama
  1.3K views
 • 0:9

  Festa e Teutes pas fitores ndaj Apolonisë

  Panorama
  164 views
 • 0:57

  Mundësi shënimi për Vllazninë dhe pretendimi për penallti

  Panorama
  189 views
 • 0:45

  Tentativa e Mazrekajt, ndal portieri Zogoviç

  Panorama
  186 views
 • 0:46

  Rasti flagrant i humbur nga Harmon

  Panorama
  494 views