Stadium për Vlorën, Rama: Ju tregoj se kur do të jetë gati

NOA
0 views
Published on Oct 14, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:35

  Grevistja e Ballshit: I kërkojmë ndjesë Kryemadhit, zonja që e sulmoi nuk ishte fare në takim

  NOA
  55 views
 • 0:24

  “Të djegin të vërtetat që artikuloj ndaj teje”- Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Gratë grevistë nuk janë mish për top. Bëji nder familjes tënde dhe...

  Panorama
  73 views
 • 2:37

  Nuk i pëlqeu çfarë tha, Rudina i tërheq vëmendjen vajzës së Robert Aliajt në emision

  NOA
  451 views
 • 0:07

  Shqiptarët ende marrin ushqimin me vete në dasmë, shihni videon

  NOA
  2.3K views
 • 0:59

  Grida Duma i publikon videon Ramës dhe citon gazetaren italiane: Ju nuk mund të qeverisni me një injorant në krye!

  Panorama
  498 views
 • 0:14

  IGTV

  JOQ Albania
  13.4K views
 • 3:04

  “Ju lutem dëgjojeni”, Rama publikon video-mesazhin e kancelares Merkel: COVID-19 po përhapet me shpejtësi! Ja çfarë duhet të bëjë çdo njeri

  Panorama
  229 views
 • 0:19

  Tiranë/ Policët iu afruan t’i vendosnin gjobë për maskën, burri shtrihet në mes të rrugës

  JOQ Albania
  2.2K views
 • 0:48

  Ekskluzive/ U kapën për motive banale, momenti kur 20-vjeçari plagosi Spartak Beqaraj në zonën e Astirit

  JOQ Albania
  759 views
 • 0:49

  Çmendet gruaja, kollitet qëllimisht mbi pasagjerët: Uroj të vdisni të gjithë!

  JOQ Albania
  181 views
 • 1:11

  E “dëbuan” nga avioni se nuk pranonte të mbante maskë, gruaja që u kollitej pasagjerëve në fytyrë: Shpresoj të vdisni

  Panorama
  65 views
 • 2:34

  Shkoi për të pastruar garazhin, pitoni gjigant iu mbështoll rreth këmbës

  NOA
  174 views
 • 1:26

  Përballja me Partizanin e Beogradit para 3 viteve, te Skënderbeu bëhen nostalgjikë. Kur Jashanica vlerësohej nga UEFA...

  Panorama
  558 views
 • 0:08

  PAMJE TË RËNDA/ I shtrirë në rrugë dhe i mbuluar me gjak, përplaset për vdekje i moshuari! Shoferi largohet

  JOQ Albania
  5.8K views
 • 0:08

  INSTA_76

  JOQ Albania
  1 views