Gjykata e Lartë rrëzon planin e Ramës që TVSH të shtrihet në të gjitha bizneset

NOA
0 views
Published on Oct 14, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:42

  "E provova vetë ç'do të thotë të kalosh Covid në formë të rëndë", apeli i Silva Binos: Nëse nuk besoni se ekziston...

  Panorama
  4 views
 • 0:21

  Video virale në internet, shikoni momentin kur Melania Trump fiksohet nga kamera duke...

  Panorama
  371 views
 • 1:25

  Ekzekutohet në mes të restorantit sportisti i njohur/ Konfliktohet për një parcelë toke

  JOQ Albania
  1.7K views
 • 3:29

  Protesta masive dhe përleshje me autoritetet ndaj masave anti-Covid, napolitanët shkatërrojnë qytetin!

  JOQ Albania
  209 views
 • 0:25

  Tifozi shfaqet nudo ne kinema

  Panorama
  113 views
 • 1:25

  Shamil Abdulmuslimov

  Panorama
  3.8K views
 • 0:14

  VOJVODA ASIST

  Panorama
  105 views
 • 7:21

  Presidenti Duka viziton kompleksin Football Republic

  Panorama
  1 views
 • 0:23

  Plas sherri mes vajzave adoleshente, kapen për flokësh në mes të rrugës

  JOQ Albania
  10.7K views
 • 0:41

  Melania refuzon publikisht sërish Donald Trump, i largon dorën me forcë

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:24

  Në koma prej 15-vitesh, princi saudit arrin të lëvizë dorën

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:57

  Pamje apokaliptike/ Anija me 4.000 tonë mallra “lufton” mes dallgëve mbi 6 metra

  JOQ Albania
  991 views
 • 0:24

  Pas 15 vitesh në koma princi jepo sinjale pozitive, lëviz gishtat kur i flasin të afërmit

  NOA
  9 views
 • 4:06

  "Mos prekni me dore se jam i sëmurë..."/ Moment i shoqërimit të Eduard Ndocajt, policia e fut me forcë në furgon

  JOQ Albania
  21.0K views
 • 1:43

  Manastirliu publikon video e prof. Silva Balës: Drejtohuni pa vonesë në spital kur mjeku i familjes ja u rekomandon këtë

  Panorama
  37 views