Shkulje flokësh e të shara, gjimnazistet në Lezhë “kacafyten” për një djalë

JOQ Albania
114 views
Published on Oct 10, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:20

  Rast urgjent për ndihmë! 7-vjeçari i paralizuar nuk ushqehet dot, e ëma: Ju lutem vini dorën në zemër!

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:29

  Rast urgjent për ndihmë! 7-vjeçari i paralizuar nuk ushqehet dot, e ëma: Ju lutem vini dorën në zemër!

  JOQ Albania
  3 views
 • 0:56

  Rast urgjent për ndihmë! 7-vjeçari i paralizuar nuk ushqehet dot, e ëma: Ju lutem vini dorën në zemër!

  JOQ Albania
  8 views
 • 0:46

  Vijon aksioni i gjobave për maskat, qytetari: Duhet plotësuar kuota, po i rrjepin njerëzit këta politikanë!

  JOQ Albania
  25 views
 • 0:03

  Zaneti puth shishen

  Panorama
  111 views
 • 0:21

  Goli i Veton Berishes

  Panorama
  114 views
 • 0:11

  Festimi i vecante i trajnerit

  Panorama
  252 views
 • 0:29

  Shihni pamjet/ Kamioni i ngarkuar me vaksina kundër COVID-19 del nga fabrika dhe niset për në Britani

  Panorama
  511 views
 • 0:52

  video e Balles per debatin Duma-Cupi

  Panorama
  1.0K views
 • 3:00

  "Kujdes nuk behët shaka, kjo qenka damlla"- Parodistët e Vlorës video humoristike për situatën e pandemisë

  Panorama
  1.5K views
 • 0:22

  EMRI/ Kush është 27-vjeçari që u ekzekutua në Vlorë

  NOA
  148 views
 • 0:08

  Qytetari denoncon: Kemi mbi një orë në ambulancë duke pritur për të hyrë te “Shefqet Ndroqi”

  JOQ Albania
  56 views
 • 0:11

  Qytetari denoncon: Kemi mbi një orë në ambulancë duke pritur për të hyrë te “Shefqet Ndroqi”

  JOQ Albania
  84 views
 • 0:13

  Goli i dyte i Shakhtjor

  Panorama
  538 views
 • 0:16

  Goli i Shakhtar

  Panorama
  2.6K views