Goditja e Grezdes

SYRI.net
0 views
Published on Oct 9, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:49

  Shihni se si katër grabitësit shqiptarë hyjnë në vilë

  Panorama
  648 views
 • 0:27

  "Olta Xhaçka harxhon 10 mijë euro për të lëvizur me helikopter drejt Dibrës!"

  JOQ Albania
  54 views
 • 1:13

  Një minutë heshtje për Maradonën te Barcelona, Messi e përjeton më shumë nga të gjithë

  JOQ Albania
  93 views
 • 0:28

  Publikohen pamjet, politikanit të njohur i vihen prangat në mes të rrugës

  NOA
  46 views
 • 1:51

  Rezultatet e konsultimit publik te bashkise se shkodres per privatizimin e Vllaznise

  Panorama
  56 views
 • 0:38

  “Unë, torta dhe një palë pantallona me të cilat nuk mund të merrja dot frymë”- Rita Ora publikon pamjet nga festa e 30-vjetorit të lindjes

  Panorama
  61 views
 • 0:20

  Një ëngjëll si Aurela Hoxha! Modelja me të brendshme seksi në mes të dëborës

  Panorama
  103 views
 • 0:21

  Pershendetja e fundit e Maradones

  Panorama
  5.0K views
 • 1:00

  Masat anti-Covid/ 729 qytetarë ndëshkohen me gjobë

  Panorama
  14 views
 • 0:21

  Mezi ecte dhe përshëndeti me dorë, fqinji i Maradonës publikon pamjet e fundit të legjendës

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:11

  “Ushqim i shpirtit”- Elita Rudi publikon videon e ëmbël krah djalit të vogël

  Panorama
  34 views
 • 3:29

  Deputeti i Preshevës acaron Parlamentin serb, vendos flamurin shqiptar në foltoren e tij

  JOQ Albania
  357 views
 • 0:17

  perplasja e rrezikshme e lojtarit te moldes

  Panorama
  759 views
 • 0:13

  “Më duhet të qëndroj e fortë që...”- Adrola Dushi i bën dedikimin e ëmbël të birit në 7-vjetorin e lindjes dhe zbulon pamjet nga festa që i organizoi

  Panorama
  184 views
 • 0:21

  Tifozet per Maradonen

  Panorama
  1.6K views