Portali i bashkëqeverisjes, Rama tregon si mund të përdoret dritarja e ankesave

NOA
76 views
Published on Oct 9, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:38

  Qirko i mohon golin Ferhan Hasanit

  Panorama
  391 views
 • 0:54

  Goli i Çinarit ndaj Bylisit

  Panorama
  495 views
 • 0:38

  Rasti i shpërdoruar nga braziliani Kardozo

  Panorama
  205 views
 • 0:56

  Goli i realizuar nga Jasir Asani

  Panorama
  678 views
 • 0:30

  Goditja fluturimthi e Erald Çinarit

  Panorama
  215 views
 • 0:18

  Rasti i artë i shpërdoruar nga Çinari

  Panorama
  189 views
 • 0:08

  Pretendimi për penallti i Çinarit

  Panorama
  250 views
 • 0:41

  Goli i anuluar i Partizanit

  Panorama
  1.9K views
 • 0:29

  Rasti i arte i Partizanit

  Panorama
  299 views
 • 0:54

  Goli i Partizanit

  Panorama
  1.9K views
 • 1:19

  Goli i Moratës

  Panorama
  92 views
 • 0:36

  Goli i Zymer Bytyqit

  Panorama
  295 views
 • 6:43

  Banorët: Nazmija grua e urtë familje e mirë Dje shkuam për ngushëllim por sot e morëm vesh që e kishte vrarë nusja

  JOQ Albania
  2.5K views
 • 0:40

  Shenon dopiete dhe ndeshkohet me te kuq

  Panorama
  319 views
 • 0:29

  Goli i Isi Manellari

  Panorama
  505 views