"Do jap edhe pikën e fundit të gjakut", sulmohet brutalisht këngëtari shqiptar në Maqedoni

JOQ Albania
0 views
Published on Oct 6, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 6:40

  “Ditët më të çmendura të jetës time” / Rama kujton tërmetin e 26 nëntorit: Nuk mbaja mend as datat! I kam çuar sms disa...

  Panorama
  171 views
 • 0:57

  Qytetarja gjobitet se ishte me partnerin pa maskë në makinë: Po në krevat si i bëhet?!

  JOQ Albania
  600 views
 • 2:17

  Terbohet Vidal

  Panorama
  522 views
 • 0:11

  cungu i deshperuar pas humbjes me kukesin

  Panorama
  128 views
 • 0:25

  shehu faull ndaj ibraimit

  Panorama
  124 views
 • 0:07

  rasti i humbur nga mazrekaj

  Panorama
  141 views
 • 0:15

  Rumunia shkoi të zmadhonte gjoksin por iu infektua, reagon klinika KEIT: Shkoi me pushime, nuk erdhi për vizitë

  JOQ Albania
  4 views
 • 0:16

  Kartoni i kuq i Isaevskit

  Panorama
  341 views
 • 0:15

  Rumunia shkoi të zmadhonte gjoksin por iu infektua, reagon klinika KEIT: Shkoi me pushime, nuk erdhi për vizitë

  JOQ Albania
  2 views
 • 0:15

  Shqipja në telashe, dikush po përpiqet që t’i vjedhë... Paralajmërimi i 28-vjeçares: Do ju hedh në gjyq të gjithëve dhe do ma paguani me lekë në dorë!

  Panorama
  117 views
 • 0:9

  xhixha rast i humbur

  Panorama
  3 views
 • 0:16

  aksion i gjate i lacit

  Panorama
  151 views
 • 0:11

  Rasti i Vllaznisë

  Panorama
  283 views
 • 0:32

  hapet sistemi vadites ne elbasan arena ne mes te ndeshjes

  Panorama
  105 views