Armeni 0- 3 Polani, goli i Levandovskit

SYRI.net
1 views
Published on Oct 5, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:00

  Masat anti-Covid/ 729 qytetarë ndëshkohen me gjobë

  Panorama
  1 views
 • 0:21

  Mezi ecte dhe përshëndeti me dorë, fqinji i Maradonës publikon pamjet e fundit të legjendës

  JOQ Albania
  175 views
 • 0:11

  “Ushqim i shpirtit”- Elita Rudi publikon videon e ëmbël krah djalit të vogël

  Panorama
  6 views
 • 3:29

  Deputeti i Preshevës acaron Parlamentin serb, vendos flamurin shqiptar në foltoren e tij

  JOQ Albania
  128 views
 • 0:17

  perplasja e rrezikshme e lojtarit te moldes

  Panorama
  573 views
 • 0:13

  “Më duhet të qëndroj e fortë që...”- Adrola Dushi i bën dedikimin e ëmbël të birit në 7-vjetorin e lindjes dhe zbulon pamjet nga festa që i organizoi

  Panorama
  96 views
 • 0:21

  Tifozet per Maradonen

  Panorama
  1.4K views
 • 0:29

  Tifozët perkulen para arkivolit të Maradonës

  Panorama
  382 views
 • 0:12

  Goli i Lile

  Panorama
  115 views
 • 0:22

  Goli i Kastijeho

  Panorama
  241 views
 • 0:12

  Qendra e Tiranës si kantier ndërtimi, pushtohet nga vinçat e kullave

  JOQ Albania
  110 views
 • 0:59

  Nuk mori paratë nga pronarët, punëtori prish shtëpinë që ndërtoi

  NOA
  437 views
 • 0:05

  Një grua i jep fund jetës tragjikisht, hidhet nga kati i dytë

  NOA
  8 views
 • 0:06

  Një grua i jep fund jetës tragjikisht, hidhet nga kati i dytë

  NOA
  10 views
 • 0:04

  Një grua i jep fund jetës tragjikisht, hidhet nga kati i dytë

  NOA
  20 views