Qytetari shkon të blejë këpucë por shitësi ia dhuron një palë pa hezitim, gjesti do t'ju prekë në zemër

JOQ Albania
1.2K views
Published on Oct 5, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:41

  Kryemadhi publikon videon dhe i përgjigjet Ramës: LSI nuk i harron premtimet dhe nuk i brakits njerëzit siç ka bërë Rilindja

  Panorama
  70 views
 • 3:21

  Reagimi i Andi Lilës për zgjedhjet e KOKSH

  Panorama
  1 views
 • 0:21

  Pamje shokuese! U gjet e mbytur në lumin Shkumbin, gjendet i dekompozuar trupi gruas së pajetë

  JOQ Albania
  2.7K views
 • 0:45

  Vendosi dy duart në kokë dhe u dorëzua, dalin pamjet kur polici ekzekuton 13-vjeçarin!

  JOQ Albania
  10.8K views
 • 1:14

  Përplasja e Veliajt me gazetarët/ Ora News thirrje organizatave ndërkombëtare: Mbroni fjalën e lirë!

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 0:18

  Stadiumi i Kombëtares, gati për rrugëtimin drejt Europianit

  Panorama
  1.1K views
 • 0:13

  Goli i Nexhipit

  Panorama
  779 views
 • 0:31

  Basha poston videon: Më 25 Prill - e gjithë Shqipëria voton 9, për punësim, për ndryshim!

  Panorama
  39 views
 • 1:00

  “Fitorja është afër”/ Kryemadhi publikon videon e takimit në Lushnje: Ndryshimi do të realizohet në kutinë e votimit, duke…

  Panorama
  124 views
 • 0:43

  Video/ Çfarë ndodhi në emisionin e Arbana Osmanit që u desh të ndërhynte policia?

  Panorama
  3 views
 • 0:22

  Dy të plagosur rëndë dhe një viktimë/ Dalin pamjet nga aksidenti tragjik në Divjakë

  JOQ Albania
  7.1K views
 • 1:26

  “Kur të vijë kryeministri të bëjmë një mega party”/ Të rinjtë e PS shkelin rregullat anti-COVID! Porosia e kryetares së FRESSH: Nga ky aktivitet të mos dalë asnjë foto dhe video

  Panorama
  317 views
 • 1:15

  Dha dorëheqjen në muajin shkurt, trajneri i njohur shfaqet i dehur dhe totalisht i përhumbur

  Panorama
  1.2K views
 • 0:47

  Tjetër skandal në kohë fushate/ “Vazhdon krimi i blerjes së votave në këmbim të ushqimeve”

  JOQ Albania
  290 views
 • 0:15

  Goli i dytë i Sitit

  Panorama
  269 views