Emigranti shqiptar shpenzon 60 mijë euro për shtëpinë, por kur kthehet shikoni si e gjen!! (Video)

GazetaLajm
0 views
Published on Oct 4, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:9

  Penalltia e pritur nga Koliçi dhe goli i Prognit

  Panorama
  12 views
 • 0:42

  Supergoli i Gripshit me Ballkanin

  Panorama
  121 views
 • 0:22

  Uolves-Njukastëll 1-1 (Golat)

  Panorama
  97 views
 • 0:15

  Ndërhyrje kung fu në organin gjenital

  Panorama
  204 views
 • 0:31

  Asisti dhe goli i dytë personal i Bernard Berishës

  Panorama
  385 views
 • 0:18

  Goli i Bernerd Berishës me Akhmat Groznin

  Panorama
  318 views
 • 0:46

  Vitese-PSV 2-1 (Broja titullar)

  Panorama
  248 views
 • 0:42

  Debutimi i Dean Licos te Askoli

  Panorama
  518 views
 • 0:44

  Benevento Napoli 1-2

  Panorama
  30 views
 • 0:17

  Konte e zevendesoi, Lautaro terbohet

  Panorama
  742 views
 • 0:07

  Abazaj gol

  Panorama
  750 views
 • 0:43

  PD publikon katër hapa urgjentë, Basha: Në ndihmë të shëndetësisë dhe shqiptarëve

  NOA
  6 views
 • 0:34

  GJASULA

  Panorama
  3.7K views
 • 0:47

  Sërish përmbytje në Durrës, mjaftuan pak minuta shi

  NOA
  21 views
 • 0:15

  E ka marrë malli për Stresin? Videoja që Keisi publikoi flet vetë

  Panorama
  368 views