Grabitësi rrihet barbarisht me lopata dhe sende të tjera

NOA
0 views
Published on Oct 3, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:43

  “Lëkët duhet të shkojnë për shqiptarët”- Basha akuzon Ramën: Ka çuar në kolaps shëndetësinë. Ja propozimet e PD

  Panorama
  1 views
 • 3:10

  Prekëse/ Vuante nga kanceri në tru, i riu martohet 30 orë para se të ndërrojë jetë

  JOQ Albania
  551 views
 • 0:21

  Kushte skandaloze në Spitalin e Gjirokastrës, pacienti filmohet duke mbajtur vetë serumin në dorë

  JOQ Albania
  108 views
 • 0:25

  Reagimi i Bruno Fernandes

  Panorama
  182 views
 • 0:16

  Rrënohet sërish “Astiri”, fadromat shembin edhe 20 banesa

  JOQ Albania
  128 views
 • 0:35

  Grevistja e Ballshit: I kërkojmë ndjesë Kryemadhit, zonja që e sulmoi nuk ishte fare në takim

  NOA
  82 views
 • 0:24

  “Të djegin të vërtetat që artikuloj ndaj teje”- Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Gratë grevistë nuk janë mish për top. Bëji nder familjes tënde dhe...

  Panorama
  132 views
 • 2:37

  Nuk i pëlqeu çfarë tha, Rudina i tërheq vëmendjen vajzës së Robert Aliajt në emision

  NOA
  764 views
 • 0:07

  Shqiptarët ende marrin ushqimin me vete në dasmë, shihni videon

  NOA
  3.3K views
 • 0:59

  Grida Duma i publikon videon Ramës dhe citon gazetaren italiane: Ju nuk mund të qeverisni me një injorant në krye!

  Panorama
  687 views
 • 0:14

  IGTV

  JOQ Albania
  18.7K views
 • 3:04

  “Ju lutem dëgjojeni”, Rama publikon video-mesazhin e kancelares Merkel: COVID-19 po përhapet me shpejtësi! Ja çfarë duhet të bëjë çdo njeri

  Panorama
  286 views
 • 0:19

  Tiranë/ Policët iu afruan t’i vendosnin gjobë për maskën, burri shtrihet në mes të rrugës

  JOQ Albania
  2.8K views
 • 0:48

  Ekskluzive/ U kapën për motive banale, momenti kur 20-vjeçari plagosi Spartak Beqaraj në zonën e Astirit

  JOQ Albania
  863 views
 • 0:49

  Çmendet gruaja, kollitet qëllimisht mbi pasagjerët: Uroj të vdisni të gjithë!

  JOQ Albania
  200 views