Shikoni momentin kur përplasen Kadri Veseli dhe Driton Selmanaj

GazetaLajm
0 views
Published on Oct 3, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:27

  Goli i Goxhës me Gabalën

  Panorama
  81 views
 • 0:32

  Baloteli në Big Brother VIp

  Panorama
  1.1K views
 • 1:42

  "E provova vetë ç'do të thotë të kalosh Covid në formë të rëndë", apeli i Silva Binos: Nëse nuk besoni se ekziston...

  Panorama
  60 views
 • 0:21

  Video virale në internet, shikoni momentin kur Melania Trump fiksohet nga kamera duke...

  Panorama
  2.5K views
 • 1:25

  Ekzekutohet në mes të restorantit sportisti i njohur/ Konfliktohet për një parcelë toke

  JOQ Albania
  4.7K views
 • 3:29

  Protesta masive dhe përleshje me autoritetet ndaj masave anti-Covid, napolitanët shkatërrojnë qytetin!

  JOQ Albania
  372 views
 • 0:25

  Tifozi shfaqet nudo ne kinema

  Panorama
  187 views
 • 1:25

  Shamil Abdulmuslimov

  Panorama
  4.1K views
 • 0:14

  VOJVODA ASIST

  Panorama
  107 views
 • 7:21

  Presidenti Duka viziton kompleksin Football Republic

  Panorama
  1 views
 • 0:23

  Plas sherri mes vajzave adoleshente, kapen për flokësh në mes të rrugës

  JOQ Albania
  11.4K views
 • 0:41

  Melania refuzon publikisht sërish Donald Trump, i largon dorën me forcë

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:24

  Në koma prej 15-vitesh, princi saudit arrin të lëvizë dorën

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:57

  Pamje apokaliptike/ Anija me 4.000 tonë mallra “lufton” mes dallgëve mbi 6 metra

  JOQ Albania
  2.2K views
 • 0:24

  Pas 15 vitesh në koma princi jepo sinjale pozitive, lëviz gishtat kur i flasin të afërmit

  NOA
  11 views