Klaudia Pepa i “vë kapak”... bën atë që nuk ua pret mendja

JOQ Albania
7 views
Published on Oct 2, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:38

  Qirko i mohon golin Ferhan Hasanit

  Panorama
  380 views
 • 0:54

  Goli i Çinarit ndaj Bylisit

  Panorama
  484 views
 • 0:38

  Rasti i shpërdoruar nga braziliani Kardozo

  Panorama
  200 views
 • 0:56

  Goli i realizuar nga Jasir Asani

  Panorama
  667 views
 • 0:30

  Goditja fluturimthi e Erald Çinarit

  Panorama
  207 views
 • 0:18

  Rasti i artë i shpërdoruar nga Çinari

  Panorama
  185 views
 • 0:08

  Pretendimi për penallti i Çinarit

  Panorama
  244 views
 • 0:41

  Goli i anuluar i Partizanit

  Panorama
  1.8K views
 • 0:29

  Rasti i arte i Partizanit

  Panorama
  296 views
 • 0:54

  Goli i Partizanit

  Panorama
  1.8K views
 • 1:19

  Goli i Moratës

  Panorama
  92 views
 • 0:36

  Goli i Zymer Bytyqit

  Panorama
  295 views
 • 6:43

  Banorët: Nazmija grua e urtë familje e mirë Dje shkuam për ngushëllim por sot e morëm vesh që e kishte vrarë nusja

  JOQ Albania
  2.4K views
 • 0:40

  Shenon dopiete dhe ndeshkohet me te kuq

  Panorama
  319 views
 • 0:29

  Goli i Isi Manellari

  Panorama
  502 views