"Vjeshtë 2017" shoqëron 16 makina luksoze

NOA
0 views
Published on Sep 23, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:26

  Po luanin “Call of Duty”, i riu “ther’ shoqen dhe publikon trupin e pajetë: Desha ta bëj!

  JOQ Albania
  1.0K views
 • 0:52

  VIDEO/ Balla i përgjigjet Bashës: Nuk ju pëlqejnë gënjeshtarët? Mos i votoni!

  Panorama
  70 views
 • 0:18

  “100 dështimet e Ramës në 8 vite”- Basha: Nuk mbajti premtimin për rritje të transparencës dhe llogaridhënies së qeverisjes!

  Panorama
  11 views
 • 0:14

  Rasti i Partizanit në fundin e ndeshjes

  Panorama
  205 views
 • 1:14

  Goli i Laçit

  Panorama
  823 views
 • 0:32

  Faulli taktik i Kristi Kotes

  Panorama
  235 views
 • 1:06

  Goli i Çinarit

  Panorama
  1.6K views
 • 0:54

  Basha nxjerr videon, ja ç’duhet të bëni nëse nuk jeni të kënaqur me drejtuesit

  Panorama
  208 views
 • 3:42

  “Fitojnë deri në 10 mijë euro”/ Rama na prezanton me të rinjtë nga Korça: Nxjerrin të ardhura shumë më të mira sesa... (VIDEO)

  Panorama
  350 views
 • 0:25

  Rasti i artë i Çinarit

  Panorama
  390 views
 • 0:43

  Rasti i Harmon Van Dejv

  Panorama
  359 views
 • 0:13

  Rasti i Xhixhës

  Panorama
  470 views
 • 0:41

  Rasti i Hakajt

  Panorama
  278 views
 • 0:20

  Goli i Qatos

  Panorama
  187 views
 • 0:07

  Goli i Tomorit

  Panorama
  227 views