Gjeti kuletën me 1.500 dollarë, djali shkon tek i zoti dhe bën atë që nuk pritej kurrë

InfoKosova
0 views
Published on Sep 21, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:32

  Goli i dyte i Levandovskit me penallti

  Panorama
  256 views
 • 0:18

  “100 dështimet e Ramës në 8 vjet”/ Basha: Shqipëria e para në Evropë për përdorimin e PPP-vë, janë bomba me sahat për vendin

  Panorama
  8 views
 • 0:54

  Goli i Levandovskit ndaj Dortmundit

  Panorama
  336 views
 • 0:50

  Goli i dytë i Haland ndaj Bajernit

  Panorama
  489 views
 • 0:54

  Goli i Haland ndaj Bajern

  Panorama
  654 views
 • 0:40

  VIDEO/ 30 vite nga eksodi i shqiptarëve, Basha: Sërish shqiptarët po ikin masivisht nga keqqeverisja që na mban larg Europës. Ne do ta shërojmë këtë plagë

  Panorama
  17 views
 • 0:18

  Masakër mbi faunën shqiptare/ Moratoriumi i gjuetisë, një fasadë!

  JOQ Albania
  580 views
 • 0:9

  "Surprizë" në bregdetin shqiptar/ Filmohet një tjetër delfin tek Shkëmbi i Kavajës

  JOQ Albania
  297 views
 • 0:18

  Goli i Tavanit

  Panorama
  1.1K views
 • 0:18

  Firma e ndërtimit e Behgjet Pacollit po i "rropat"/ Punëtorët: Kemi 7 muaj pa marrë rrogat, me ato mbajmë familjen me bukë

  JOQ Albania
  1 views
 • 2:23

  Ermal Barushi perplaset me Bujar Pregjen

  Panorama
  1.1K views
 • 0:17

  Aksidenti me 3 viktima në Rrogozhinë/ Gazetarja humb babain, dedikimi prekës

  JOQ Albania
  5.7K views
 • 0:49

  "Po na trishtojnë me këto ulërima", qytetarja denoncon: Qentë qajnë nga keqtrajtimi

  JOQ Albania
  602 views