E shtuna që po vjen është e frikshme për planetin tonë, parashikimi shokues për 23 shtatorin

NOA
0 views
Published on Sep 18, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:05

  Aksident i rëndë

  JOQ Albania
  4 views
 • 0:54

  Sherri brutal, futbollisti rrezikon të humbasë një sy

  Panorama
  80 views
 • 0:18

  Shqiptari në një televizion serb LIVE, bën shqiponjën me duar dhe largohet

  JOQ Albania
  3.2K views
 • 0:11

  "Furgoni përplasi qenin dhe u largua", qytetari: Punonjësit e bashkisë nuk vijnë ta marrin

  JOQ Albania
  37 views
 • 0:22

  Kryemadhi: Me rimbursimin 5% të vlerës së shpenzimeve, sjellim më shumë të ardhura në xhepat e shqiptarëve

  Panorama
  10 views
 • 0:18

  Reforma në arsim/ Lulzim Basha: Protesta e studentëve ishte vula mbi dështimin e radhës të Ramës

  Panorama
  2 views
 • 0:08

  Me pranga në duar e me gojë të mbyllur, ç’po ndodh me Kejvina Kthellën? Ja videoja që u bë virale në rrjet

  Panorama
  178 views
 • 0:13

  Festimi i gruas se Edin Xhekos pasi sulmuesi shenoi kunder Brages

  Panorama
  241 views
 • 0:06

  Kesi ia kushton golin ndaj Crvena Zvezdes ish-futbollistit te Atalantes Uilli Ta Bi

  Panorama
  142 views
 • 0:11

  Goli i Kesit me penallti ndaj Crvena Zvezdës

  Panorama
  254 views
 • 0:18

  “100 dështimet e Ramës në tetë vite”- Basha nxjerr videon: Reforma territoriale ka dështuar!

  Panorama
  117 views
 • 0:15

  Goli i Xhejms Adenijit me Gabalen

  Panorama
  139 views
 • 0:25

  Gazetari nxjerr pamjet: Drejtuesi i televizionit lokal ngacmon të miturën në punë

  Panorama
  2.2K views
 • 0:15

  Plas ‘lufta’ mes vajzave, sharje, grushte dhe shkulje flokësh!

  JOQ Albania
  25.1K views
 • 3:11

  "Kishte dy muaj pa marrë rrogën"/ Gruaja e minatorit që humbi jetën në Bulqizë: Nuk ankohej për punën

  JOQ Albania
  228 views