“Kanë hedhur peshqit e ngordhur në mes të fushës”, pamje të neveritshme nga rezervuari në Kukës

JOQ Albania
0 views
Published on Sep 14, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:27

  Gabriel i Arsenalit përleshet me grabitësit

  Supersport
  214 views
 • 4:11

  "Kisha shumë frikë të flisja" Donaldi dhe Beatriks puthje dhe përqafime

  ViralAlbania
  319 views
 • 1:05

  “Po ju them të gjithëve të vaksinohen se do të përfundoni si puna ime këtu”

  ViralAlbania
  230 views
 • 3:28

  PREKËSE/ Genta dhe Ledioni s'jetojnë më, nxënësit shpërthejnë në lot pas rikthimit në shkollë

  JOQ Albania
  680 views
 • 0:51

  Festa private e Messit

  Supersport
  196 views
 • 0:34

  Festimi i tifozit

  Panorama
  331 views
 • 0:16

  Goli i Sahitit

  Panorama
  74 views
 • 0:34

  Futbolli shndërrohet në "Vaterpolo" në Shqipëri, si u luajt ndeshja Përmeti-Labëria në "moçalishten e blertë"

  JOQ Albania
  227 views
 • 0:21

  Plehrat rrethojnë stadiumin e Shkëndijës

  Supersport
  146 views
 • 3:00

  Donaldi bie në dashuri me Beatrixin? E sheh në sy dhe i thotë se sa e bukur është

  JOQ Albania
  863 views
 • 1:05

  Golat më të bukur të javës së 10

  Supersport
  51 views
 • 0:40

  Birra Korça në eventin e rëndësishëm të artit në Luksemburg

  Panorama
  27 views
 • 1:06

  VIDEO/ Birra Korça në eventin e rëndësishëm të artit në Luksemburg

  Panorama
  22 views
 • 0:35

  "Kë do puthje?"/ E vënë në siklet, ja si u përgjigj Beatrix

  ViralAlbania
  249 views
 • 0:44

  Magjia e Valbonës së mbuluar nga bora, Rama publikon pamjet dhe i shoqëron me këngën e Fifit (video)

  Panorama
  1.5K views