Armela e “BB” tregon shifrën e çmendur: Sa më kanë ofruar për një natë

Lajmifundit
0 views
Published on Sep 11, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:05

  Rrëqethëse në Berat! Shkrumbohen nga flakët dy shtëpi, dy persona të bllokuar brenda tyre

  JOQ Albania
  109 views
 • 0:13

  Rrëqethëse në Berat! Shkrumbohen nga flakët dy shtëpi, dy persona të bllokuar brenda tyre

  JOQ Albania
  101 views
 • 0:29

  Kishin hipur të shihnin ndeshjen në Sarandë/ Shembet tarraca e ndërtesës, plagosen disa persona

  JOQ Albania
  707 views
 • 0:35

  “Dita e mësuesve mund dhe duhet të jetë më e gëzuar për ta”- Basha poston videon: Të zgjedhim një qeveri të re që do t’i rrisë rrogat. Është detyra jonë që...

  Panorama
  30 views
 • 0:30

  Shembet tarraca e banesës, tifozët e Butrintit bien nga lartësia

  Panorama
  2.1K views
 • 0:18

  “100 dështimet e ramës në tetë vite”- Basha: Shqiptarët konsumojnë sa 39% e mesatares së BE, niveli më i ulët në Europë

  Panorama
  16 views
 • 0:19

  Goli i Manajt

  Panorama
  2.9K views
 • 0:56

  Traversa dhe tensioni

  Panorama
  296 views
 • 0:08

  Rasti i shperdoruar i Mensah

  Panorama
  0 views
 • 0:55

  Goli i Skenderbeut

  Panorama
  3.6K views
 • 0:14

  Rivenia anesore e gabuar e Asanit

  Panorama
  2.0K views
 • 0:33

  Goli i parregullt i Partizanit

  Panorama
  889 views
 • 0:15

  Goli i Etien Tare

  Panorama
  2.8K views
 • 0:21

  Pritja e Dajsinanit

  Panorama
  575 views
 • 0:20

  Rasti i dyte i Mensah

  Panorama
  447 views