CDU dhe KAS, mbështetje aksionit opozitar të Partisë Demokratike

NOA
0 views
Published on Sep 7, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:9

  Rasti i Zogajt

  Panorama
  178 views
 • 0:11

  Goli i De Silva

  Panorama
  305 views
 • 0:33

  Sebino Plaku humbet shansin e arte

  Panorama
  237 views
 • 1:22

  Goli i Karaj me penallti

  Panorama
  118 views
 • 0:10

  Supergoli i Hoxhallarit

  Panorama
  654 views
 • 0:11

  Seferi humb rastin e arte

  Panorama
  290 views
 • 1:00

  “Propaganda nuk e mbulon dot dështimin”/ Bardhi publikon videon dhe u bën thirrje mësuesve: Mos u mashtroni nga Edi Rama

  Panorama
  113 views
 • 0:06

  Taulant Seferi shenon me penallti

  Panorama
  275 views
 • 0:10

  Goli i Beji

  Panorama
  723 views
 • 0:17

  Goli i Bregut

  Panorama
  464 views
 • 0:57

  Penalltia e Teutes

  Panorama
  338 views
 • 0:11

  De Silva humb rastin e shkelqyer

  Panorama
  271 views
 • 0:10

  Goli i Seferit

  Panorama
  416 views
 • 0:10

  Penalltia per Tiranen

  Panorama
  412 views
 • 0:15

  Rasti i Nuriut

  Panorama
  151 views