320 euro dhe gati për punë në Gjermani pa trajnim, pranga administratorit të një shoqërie punësimi

NOA
0 views
Published on Sep 5, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:27

  Lojtari i Arsenalit sulmohet

  Panorama
  550 views
 • 0:27

  Gabriel i Arsenalit përleshet me grabitësit

  Supersport
  324 views
 • 4:11

  "Kisha shumë frikë të flisja" Donaldi dhe Beatriks puthje dhe përqafime

  ViralAlbania
  343 views
 • 1:05

  “Po ju them të gjithëve të vaksinohen se do të përfundoni si puna ime këtu”

  ViralAlbania
  233 views
 • 3:28

  PREKËSE/ Genta dhe Ledioni s'jetojnë më, nxënësit shpërthejnë në lot pas rikthimit në shkollë

  JOQ Albania
  710 views
 • 0:51

  Festa private e Messit

  Supersport
  205 views
 • 0:34

  Festimi i tifozit

  Panorama
  334 views
 • 0:16

  Goli i Sahitit

  Panorama
  74 views
 • 0:34

  Futbolli shndërrohet në "Vaterpolo" në Shqipëri, si u luajt ndeshja Përmeti-Labëria në "moçalishten e blertë"

  JOQ Albania
  227 views
 • 0:21

  Plehrat rrethojnë stadiumin e Shkëndijës

  Supersport
  150 views
 • 3:00

  Donaldi bie në dashuri me Beatrixin? E sheh në sy dhe i thotë se sa e bukur është

  JOQ Albania
  867 views
 • 1:05

  Golat më të bukur të javës së 10

  Supersport
  53 views
 • 0:40

  Birra Korça në eventin e rëndësishëm të artit në Luksemburg

  Panorama
  27 views
 • 1:06

  VIDEO/ Birra Korça në eventin e rëndësishëm të artit në Luksemburg

  Panorama
  22 views