“Jam aq i varfër sa e vetmja gjë që kam janë paratë”, kush është djali që ka “mbërthyer” internetin?

JOQ Albania
0 views
Published on Sep 2, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:11

  Goli i Grinud

  Panorama
  16 views
 • 0:13

  Goli i Rider.mp4

  Panorama
  11 views
 • 1:40

  Plas grushti në Parlament, shikoni si përleshen deputetët dhe shkak bëhet...(VIDEO)

  Panorama
  164 views
 • 0:11

  Goli i Musiala

  Panorama
  192 views
 • 0:21

  Festa e Vllaznise

  Panorama
  206 views
 • 0:54

  Goli i Sane

  Panorama
  421 views
 • 1:03

  Goli i Myler

  Panorama
  399 views
 • 0:11

  Goli i Jillmaz

  Panorama
  51 views
 • 0:14

  Goli i dyte i Verner

  Panorama
  94 views
 • 0:16

  Goli i Ozdoev

  Panorama
  186 views
 • 0:19

  Goli i Lukakut

  Panorama
  142 views
 • 0:14

  Goli i Ken

  Panorama
  276 views
 • 0:14

  Goli i dyte i Zenitit

  Panorama
  120 views
 • 0:17

  Goli i barazimit

  Panorama
  126 views
 • 0:11

  Goli i Verner

  Panorama
  159 views